Heb jij het lef?
Euromast
Inschrijven voor abseilen of tokkelen

HEB JIJ 'T LEF?

Ja! Abseilen kan in 2018 in de weekenden van mei t/m september. Tokkelen kan op de laatste zondag van de maand gedaan worden. Lees vooraf de voorwaarden en de vrijwaringsverklaring die je op de dag zelf moet tekenen.

Selecteer hieronder de dag waarop je wilt komen abseilen of tokkelen! Klik de door jou gewenste tijden aan en ga verder. Om je reservering definitief te maken heb je een gebruikersaccount nodig. Deze kun je direct aanmaken bij 'aanmelden'. Als je al een gebruikersaccount hebt ga je naar 'inloggen' en voer je je wachtwoord in. 

Volg ons
Facebook - Abseilen en Tokkelen van de Euromast
Instagram @AbseilenEuromast

Subscribe for abseilen or zip line

DO YOU HAVE THE GUTS?

Yes! Abseiling in 2018 is possible in the weekends from May until September. Every last Sunday there is a zip line. Please read the conditions and the Indemnification statement you need to sign at the Euromast before you descent.

Select the day you want to go abseiling or zip line. Click the desired time and continue. To finalize your reservation you need an account, which can be created under 'aanmelden'. If you already have an account go to 'inloggen' and enter your password.

Follow us
Facebook - Abseilen en Tokkelen van de Euromast
Instagram @AbseilenEuromast

For our English guests: if you need help completing your registration; please call the Euromast +31(0)10-2411788

datum  evenement  vrije plaatsen  sluiting inschrijving
date  event  open places closing date
Zaterdag 23 juni 2018 - Saturday 23 June 2018   Abseilen   22-06 - 16:00
Zondag 24 juni 2018 - Sunday 24 June 2018   Tokkelen - Zip line  57  22-06 - 16:00
Zaterdag 30 juni 2018 - Saturday 30 June 2018   Abseilen   29-06 - 16:00
Zondag 01 juli 2018 - Sunday 01 Juli 2018   Abseilen  29  29-06 - 16:00
Zaterdag 07 juli 2018 - Saturday 07 Juli 2018   Abseilen  06-07 - 16:00
Zondag 08 juli 2018 - Sunday 08 Juli 2018   Abseilen  12  06-07 - 16:00
Zaterdag 14 juli 2018 - Saturday 14 Juli 2018   Abseilen  32  13-07 - 16:00
Zondag 15 juli 2018 - Sunday 15 Juli 2018   Abseilen   28  13-07 - 16:00
Zaterdag 21 juli 2018 - Saturday 21 Juli 2018   Abseilen   41  20-07 - 16:00
Zondag 22 juli 2018 - Sunday 22 Juli 2018   Abseilen  50  20-07 - 16:00
Zaterdag 28 juli 2018 - Saturday 28 Juli 2018   Abseilen  49  27-07 - 16:00
Zondag 29 juli 2018 - Sunday 29 Juli 2018   Tokkelen - Zip line  118  27-07 - 16:00
Zaterdag 04 augustus 2018 - Saturday 04 August 2018   Abseilen   62  03-08 - 16:00
Zondag 05 augustus 2018 - Sunday 05 August 2018   Abseilen  65  03-08 - 16:00
Zaterdag 11 augustus 2018 - Saturday 11 August 2018   Abseilen  52  10-08 - 16:00
Zondag 12 augustus 2018 - Sunday 12 August 2018   Abseilen   68  10-08 - 16:00
Zaterdag 18 augustus 2018 - Saturday 18 August 2018   Abseilen   67  17-08 - 16:00
Zondag 19 augustus 2018 - Sunday 19 August 2018   Abseilen  53  17-08 - 16:00
Zaterdag 25 augustus 2018 - Saturday 25 August 2018   Abseilen  29  24-08 - 16:00
Zondag 26 augustus 2018 - Sunday 26 August 2018   Tokkelen - Zip line  139  24-08 - 16:00
Zaterdag 01 september 2018 - Saturday 01 September 2018   Abseilen  64  31-08 - 16:00
Zondag 02 september 2018 - Sunday 02 September 2018   Abseilen   60  31-08 - 16:00
Zaterdag 08 september 2018 - Saturday 08 September 2018   Abseilen   59  07-09 - 16:00
Zondag 09 september 2018 - Sunday 09 September 2018   Abseilen   66  07-09 - 16:00
Zaterdag 15 september 2018 - Saturday 15 September 2018   Abseilen  68  14-09 - 16:00
Zondag 16 september 2018 - Sunday 16 September 2018   Abseilen   65  14-09 - 16:00
Zaterdag 22 september 2018 - Saturday 22 September 2018   Abseilen  63  21-09 - 16:00
Zondag 23 september 2018 - Sunday 23 September 2018   Abseilen  66  21-09 - 16:00
Zaterdag 29 september 2018 - Saturday 29 September 2018   Abseilen   52  28-09 - 16:00
Zondag 30 september 2018 - Sunday 30 September 2018   Tokkelen - Zip line  138  28-09 - 16:00