Heb jij het lef?
Euromast
Inschrijven voor abseilen of tokkelen

HEB JIJ 'T LEF?

Ja! Abseilen kan in 2019 in de weekenden van mei t/m september. Tokkelen kan op de laatste zondag van de maand gedaan worden. Inschrijven is mogelijk vanaf maart. Lees vooraf de voorwaarden en de vrijwaringsverklaring die je op de dag zelf moet tekenen.

Selecteer hieronder de dag waarop je wilt komen abseilen of tokkelen! Klik de door jou gewenste tijden aan en ga verder. Om je reservering definitief te maken heb je een gebruikersaccount nodig. Deze kun je direct aanmaken bij 'aanmelden'. Als je al een gebruikersaccount hebt ga je naar 'inloggen' en voer je je wachtwoord in. 

Volg ons
Facebook - Abseilen en Tokkelen van de Euromast
Instagram @AbseilenEuromast

Subscribe for abseilen or zip line

DO YOU HAVE THE GUTS?

Yes! Abseiling in 2019 is possible in the weekends from May until September. Every last Sunday there is a zip line. You can make a reservation as from March. Please read the conditions and the Indemnification statement you need to sign at the Euromast before you descend.

Select the day you want to go abseiling or zip line. Click the desired time and continue. To finalize your reservation you need an account, which can be created under 'aanmelden'. If you already have an account go to 'inloggen' and enter your password.

Follow us
Facebook - Abseilen en Tokkelen van de Euromast
Instagram @AbseilenEuromast

For our English guests: if you need help completing your registration; please call the Euromast +31(0)10-2411788

datum  evenement  vrije plaatsen  sluiting inschrijving
date  event  open places closing date
Zaterdag 04 mei 2019 - Saturday 04 May 2019   Abseilen  03-05 - 16:00
Zaterdag 11 mei 2019 - Saturday 11 May 2019   Abseilen  11  10-05 - 16:00
Zaterdag 18 mei 2019 - Saturday 18 May 2019   Abseilen   17-05 - 16:00
Zaterdag 25 mei 2019 - Saturday 25 May 2019   Abseilen  26  24-05 - 16:00
Zondag 26 mei 2019 - Sunday 26 May 2019   Tokkelen - Zip line  88  24-05 - 16:00
Zaterdag 01 juni 2019 - Saturday 01 June 2019   Abseilen  40  31-05 - 16:00
Zondag 02 juni 2019 - Sunday 02 June 2019   Abseilen   56  31-05 - 16:00
Zaterdag 08 juni 2019 - Saturday 08 June 2019   Abseilen  51  07-06 - 16:00
Zondag 09 juni 2019 - Sunday 09 June 2019   Abseilen   63  07-06 - 16:00
Zaterdag 15 juni 2019 - Saturday 15 June 2019   Abseilen  55  14-06 - 16:00
Zondag 16 juni 2019 - Sunday 16 June 2019   Abseilen   59  14-06 - 16:00
Zaterdag 22 juni 2019 - Saturday 22 June 2019   Abseilen   64  21-06 - 16:00
Zondag 23 juni 2019 - Sunday 23 June 2019   Abseilen   54  21-06 - 16:00
Zaterdag 29 juni 2019 - Saturday 29 June 2019   Abseilen  49  28-06 - 16:00
Zondag 30 juni 2019 - Sunday 30 June 2019   Tokkelen - Zip line  127  28-06 - 16:00
Zaterdag 06 juli 2019 - Saturday 06 Juli 2019   Abseilen   68  05-07 - 16:00
Zondag 07 juli 2019 - Sunday 07 Juli 2019   Abseilen   64  05-07 - 16:00
Zaterdag 13 juli 2019 - Saturday 13 Juli 2019   Abseilen  68  12-07 - 16:00
Zondag 14 juli 2019 - Sunday 14 Juli 2019   Abseilen  67  12-07 - 16:00
Zaterdag 20 juli 2019 - Saturday 20 Juli 2019   Abseilen  64  19-07 - 16:00
Zondag 21 juli 2019 - Sunday 21 Juli 2019   Abseilen   67  19-07 - 16:00
Zaterdag 27 juli 2019 - Saturday 27 Juli 2019   Abseilen  63  26-07 - 16:00
Zondag 28 juli 2019 - Sunday 28 Juli 2019   Tokkelen - Zip line  141  26-07 - 16:00
Zaterdag 03 augustus 2019 - Saturday 03 August 2019   Abseilen   68  02-08 - 16:00
Zondag 04 augustus 2019 - Sunday 04 August 2019   Abseilen   66  02-08 - 16:00
Zaterdag 10 augustus 2019 - Saturday 10 August 2019   Abseilen  67  09-08 - 16:00
Zondag 11 augustus 2019 - Sunday 11 August 2019   Abseilen   66  09-08 - 16:00
Zaterdag 17 augustus 2019 - Saturday 17 August 2019   Abseilen  67  16-08 - 16:00
Zondag 18 augustus 2019 - Sunday 18 August 2019   Abseilen   67  16-08 - 16:00
Zaterdag 24 augustus 2019 - Saturday 24 August 2019   Abseilen  62  23-08 - 16:00
Zondag 25 augustus 2019 - Sunday 25 August 2019   Tokkelen - Zip-Line  142  23-08 - 16:00
Zaterdag 31 augustus 2019 - Saturday 31 August 2019   Abseilen  68  30-08 - 16:00
Zondag 01 september 2019 - Sunday 01 September 2019   Abseilen   66  30-08 - 16:00
Zaterdag 07 september 2019 - Saturday 07 September 2019   Abseilen   68  06-09 - 16:00
Zondag 08 september 2019 - Sunday 08 September 2019   Abseilen   68  06-09 - 16:00
Zaterdag 14 september 2019 - Saturday 14 September 2019   Abseilen  68  13-09 - 16:00
Zondag 15 september 2019 - Sunday 15 September 2019   Abseilen   68  13-09 - 16:00
Zaterdag 21 september 2019 - Saturday 21 September 2019   Abseilen  68  20-09 - 16:00
Zondag 22 september 2019 - Sunday 22 September 2019   Abseilen   68  20-09 - 16:00
Zaterdag 28 september 2019 - Saturday 28 September 2019   Abseilen  68  27-09 - 16:00
Zondag 29 september 2019 - Sunday 29 September 2019   Tokkelen - Zip-Line  143  27-09 - 16:00